دهکده جهانی ---------------------- GLOBAL VILLAGE
با ویکی بلاگ به روز باشید Keep up to date with the wikiblog
نويسندگان
http://www.uplooder.net/

هفت کاری که نباید بعد از صرف غذا انجام داد


1- بعد از صرف غذا سیگار نکشید! نتیجه تحقیقات در این زمینه نشان می دهد کشیدن یک نخ سیگار پس از صرف غذا معادل ده نخ در حالت عادیست و خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.

۲- بلافاصله پس از صرف غذا میوه نخورید. این کار باعث ایجاد نفخ در معده میشود. بنابراین میوه را یک یا دو ساعت قبل یا بعد از غذا صرف کنید.

۳- پس از صرف غذا چای ننوشید. برگهای چای حاوی مقادیر زیادی اسید می باشند که باعث سخت شدن پروتئین داخل غذا و دیر هضم شدن آن می شوند.

۴- کمربندتان را پس از صرف غذا شل نکنید، این کار ممکن است باعث بروز مشکلات روده ای شود.

5- پس از صرف غذا استحمام نکنید، این عمل باعث افزایش جریان خون در دستها،پاها و دیگر قسمتهای بدن میشود که به موجب آن میزان خون اطراف معده کاهش یافته، سیستم هاضمه معده تضعیف می شود.

6- پس از صرف غذا راه نروید حتی اگر شنیده باشید که بعد از پیمودن صد قدم نود و نه سال عمر خواهید کرد. راهپیمایی بلافاصله پس از صرف غذا، جذب مواد مغذی را برای دستگاه گوارش مشکل میکند، حداقل یک ساعت پس از هر وعده غذایی صبر کنید، سپس در صورت تمایل پیاده روی کنید.

7- بلافاصله پس از صرف غذا نخوابید این عمل باعث می شود مواد غذایی بدرستی هضم نشده، سبب بروز مشکلات معده ای- رودهای کردند.

 

[ ۱۳٩٠/٥/٢۸ ] [ ٩:٠٠ ‎ب.ظ ] [ مهدی نوایی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کارشناس روابط عمومی----- گواهی نامه مدیر تور------ گواهی نامه فنون مذاکره------ گواهی نامه زبان بدن------- گواهی نامه +Network
لینک های مفید
صفحات اختصاصی
امکانات وب
RSS Feed

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز


Free Page Rank Tool